29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Podczas 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oprócz wielu licytacji i atrakcji można było wziąć udział w Muzealnym zwiedzaniu parku nad Ochnią organizowanym przez OCRland. Wydarzenie przyciągnęło wiele osób lubiących aktywności sportowe na świeżym powietrzu. Wśród nich znalazł się także Tomasz Walczewski Członek Zarządu Powiatu Kutnowskiego, Bartosz Serenda Radny Rady Powiatu Kutnowskiego oraz Stanisław Pawłowski pracownik Starostwa (wszyscy reprezentowali drużynę Powiat Biegnie).

To bardzo dobra inicjatywa dzięki której można zaktywizować mieszkańców do utrzymania dobrej formy zdrowotnej, pomimo obecnej sytuacji pandemicznej. Jest bezpiecznie, jest według przepisów, więc wszyscy trzymają reżim sanitarny i czują się bezpiecznie. – mówił podczas wydarzenia Tomasz Walczewski.

Dzięki za wspólne wystawienie drużyny. Szacunek dla Tomasza Walczewskiego i Stanisława Pawłowskiego, bo na co dzień nie biegają, a mimo wszystko jeszcze dograli po 1. kółku na sam koniec. I tak każdy z nas zrobił po 5 okrążeń. – skomentował Bartosz Serenda na profilu Facebookowym Członka Zarządu.

Jak dodaje Stanisław Pawłowski – Bieg był wymagający ale nie był wyzwaniem. Przebiegliśmy łącznie 12 km i jesteśmy usatysfakcjonowani z wyniku. Atmosfera w czasie finału WOŚP, jak co roku, jest radosna. Cieszy nas to, że można promować zdrowie w ten sposób.

Kutnowski Sztab WOŚP zebrał do tej pory prawie 123 tys. złotych.