„Akcja MIŚ” powoli dobiega końca. Chętni wciąż mogą pomóc

W powiecie łęczyckim po raz pierwszy – trwa „Akcja MIŚ”, której celem jest zebranie, a następnie przekazanie darów najbiedniejszym dzieciom. Za akcją stoi krośniewicki radny Tomasz Walczewski, który już po raz szósty w powiecie kutnowskim organizuje taką zbiórkę.

Koordynatorem na powiat łęczycki jest Krystian Wandachowicz, który przyznaje, że debiut akcji w naszym rejonie zaskoczył go bardzo pozytywnie.

– Tegoroczna Akcja Miś dobiega końca. Po raz pierwszy zbiórka miała miejsce w powiecie łęczyckim i jestem wynikami bardzo pozytywnie zaskoczony. Duża tu zasługa Szkoły Podstawowej w Sobótce Starej gdzie zbiórka przyniosła najwięcej rzeczy za co bardzo dziękuję pani dyrektor, nauczycielom, rodzicom i dzieciom. Mam również nadzieję że z roku na rok będzie coraz lepiej – mówi łęczycki koordynator.

My przypominamy, że akcja trwa do 14 stycznia, więc chętni zainteresowani wsparciem najmłodszych mogą zgłaszać się do Krystiana Wandachowicza mailowo: wandachowiczkrystian@gmail.com

lub telefonicznie: 533 969 006

W drugiej połowie miesiąca organizatorzy po podliczeniu i posortowaniu zebranych rzeczy, przekażą zebrane dary dzieciom.

http://mojaleczyca.pl/?pd=news&id=4751