Akcja Miś promuje się na meczu Polfarmexu

mecz-4

Niedzielny mecz drużyny Polfarmex Kutno z BM Slam Ostrów Wlkp. stał się idealną okazją do rozpropagowania charytatywnej Akcji Miś wśród kibiców. Obecni na spotkaniu koordynatorzy rozdali ponad tysiąc ulotek i zachęcali mieszkańców do wzięcia udziału w zbiórce. Promocja w trakcie trwania meczu była wynikiem współpracy zawiązanej między organizatorem akcji a managerem klubu Dorianem Koralewskim.

Jak podkreśla organizator i pomysłodawca akcji Tomasz Walczewski, zainteresowanie jest w tym roku rekordowo duże. Mimo że zbiórka oficjalnie rozpocznie się dopiero w połowie grudnia, to już teraz udało się zgromadzić sporą ilość darów dla potrzebujących dzieci.

– Otrzymałem sygnały z punktów, w którym zorganizowaliśmy zbiórki, że przyniesiono już po kilka worków zabawek, ubrań i gier. To duży sukces – powiedział T.Walczewski.

Pierwsza zbiórka, zorganizowana we współpracy z koszykarzami Polfarmexu, odbędzie się 10 grudnia podczas meczu z drużyną Polski Cukier Toruń. Początek spotkania o godzinie 17:30.

 

Źródło: http://www.kutno.net.pl/?pd=news&id=48744

Możesz również polubić…