Czekają na pomoc

mis

Do 18 stycznia trwa Akcja „Miś” . Inicjatywa zorganizowana już po raz czwarty przez krośniewickiego radnego, Tomasza Walczewskiego, polega na zbiórce zabawek, gier i książek oraz ciepłych zimowych ubrań dla najuboższych dzieci, podopiecznych domów dziecka oraz małych pacjentów szpitali zatacza coraz szersze kręgi.

– Może przy sprzątaniu znajdziecie już nieużywane już zabawki, gry, książki, ubrania i je przekażecie. Możecie sprawić tym wiele radości najuboższym dzieciom i ich rodzinom lub podopiecznym domu dziecka. Wystarczy to wszystko przewieźć do Fikolandu. Jak dokupicie jeszcze coś do jedzenia to już w ogóle będzie super – mówi Tomasz Walczewski.

Sukcesem zakończyło się poszukiwanie stołu z krzesłami dla pewnej rodziny z Żychlina.

– Cieszę się, ponieważ dzięki apelowi poprzez media udało się pomóc tej rodzinie. Teraz chciałbym poprosić ludzi dobrej woli, którym zbędne są meble kuchenne o przekazanie ich na rzecz pewnej rodziny z Krośniewic – dodaje radny.

Przypomnijmy dary będą przyjmowane do 18 stycznia w punktach zbiórek – Fikolandzie na ul. Warszawskie Przedmieście 16 w Kutnie oraz w sklepie z olejami przy ul. Targowej w Krośniewicach.

Akcja prowadzona jest na terenie trzech powiatów: kutnowskiego, łęczyckiego i łowickiego. Patronat medialny nad wydarzeniem objął nasz portal, a jednym ze sponsorów jest firma MPC – największy w regionie dostawca i serwis sprzętu komputerowego, dostawca internetu światłowodowego i bezprzewodowego.

Szczegółowe informacje nt. przedsięwzięcia pod adresem – tomaszwalczewski@o2.pl lub na profilu FB organizatora.

Możesz również polubić…