Kolonie

kolonie

Po raz 11, zapraszam dzieci z obszarów wiejskich do wyjazdu na kolonie. W koloniach tych mogą wziąć udział dzieci, które nie ukończyły 16-ego roku życia i których co najmniej jeden z rodziców jest płatnikiem KRUS. Pierwszy wyjazd – nad jezioro w Jeziorach Wielkich – zakwaterowanie w Domu Wczasowym „Leśny” od 26 czerwca i potrwa 14 dni . W programie wycieczki i nauka jazdy konnej. http://www.domwczasowylesny.ocom.pl/ Drugi wyjazd do Jarosławca nad Bałtykiem – zakwaterowanie jak co roku w pensjonacie Róża Wiatrów od 26 lipca i potrwa 14 dni. http://www.rozawiatrow.pl/ Trzeci od 25 lipca – zakwaterowanie w domu wczasowym Neptun w Sarbinowie.http://www.darbull.com/osrodek_nad_morzem.
Koszt kolonii to: 400 zł.
Dzieci, których rodzice nie są płatnikami KRUS także mogą w tym roku brać udział w koloniach. Koszt pobytu wynosi wówczas 1100 zł.Ilość miejsc ograniczona. Wyjazd z Krośniewic.
Turnusy 14-dniowe z pełnym zakwaterowaniem /noclegi i wyżywienie/wraz z opieką fachowej kadry pedagogicznej i odpowiednimi zajęciami.
Wszelkie informacje nt. kolonii można uzyskać u pani Magdaleny Kucharskiej lub pani Grażyny Król pod numerem telefonu 604-450-583,u pani Marioli Łukomskiej nr 505-063-063, u pana Tomasza Szczęsnego 501-313-135 (gmina Łanięta). Szczegółowe informacje nt.przedsięwzięcia pod adresem – tomaszwalczewski@o2.pl

Źródło: http://www.kutno.net.pl/?pd=news&id=46068

Możesz również polubić…