Podaruj radość najmłodszym! Weź udział w tegorocznej Akcji „Miś”

Przez cały najbliższy miesiąc można oddawać zabawki, ubrania i żywność, które następnie zostaną przekazane maluchom. Rusza bowiem akcja „Miś”, która już po raz siódmy pomoże najbardziej potrzebującym dzieciakom w okresie zimowym. Zachęcamy wszystkich do bezinteresownego niesienia pomocy!

Akcje charytatywne są w okresie przedświątecznym popularne w całej Polsce. Z podobną inicjatywą wyszedł krośniewicki radny Tomasz Walczewski, który kilka lat temu postanowił wspomóc najuboższe dzieci, podopiecznych domu dziecka oraz małych pacjentów szpitala.

Akcja „Miś” polega na pomocy materialnej, która obejmuje zbiórkę zabawek, gier, książek, ubrań, a także żywności. Radnego co roku wspierają wolontariusze, którym można przekazywać produkty przeznaczone dla adresatów akcji. Inicjatywa co roku odnosi ogromny sukces – podczas zeszłorocznej odsłony po raz czwarty przekazano datki małym pacjentom z Kutnowskiego Szpitala Samorządowego. W poprzednich latach w ramach akcji pomoc otrzymały zaś dzieciaki z placówki POW „Tęcza” oraz najmłodsi z łęczyckiej lecznicy.

Wszystkie datki na tegoroczną edycję Akcji Miś będzie można przekazywać w kutnowskim „Fikolandzie” przy ulicy Warszawskie Przedmieście 16. Serdecznie zapraszamy do udziału osoby o szlachetnym sercu!

Możesz również polubić…