ZAPRASZAM NA AGRO SHOW 2015

ZAPRASZAM NA AGRO SHOW 2015

Agro Show jest najważniejszym wydarzeniem w branży techniki rolniczej i jedną z największych międzynarodowych wystaw rolniczych w Europie. AGRO SHOW to wystawa rolnicza na otwartej przestrzeni, której organizatorem jest Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych. To prawdziwa gratka dla rolników, którym nieobce są branżowe nowinki.

ZAPRASZAM-NA-AGRO-SHOW-2015

Wyjazd na tę cieszącą się niesłabnącym zainteresowaniem wystawę, która odbywa się w Bednarach (gm. Pobiedziska), organizuje 20 września krośniewicki radny Tomasz Walczewski.

– Impreza za każdym razem cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców powiatów kutnowskiego i łęczyckiego. Wszyscy chętni będą mogli zapoznać się z ofertą wystawców, którzy zaprezentują najnowocześniejsze maszyny i urządzenia oraz szeroki asortyment materiałów, środków oraz usług związanych z produkcją rolniczą – mówi radny.

Szczegółowych informacji udzielają i zapisy przyjmują:

Tomasz Walczewski – poprzez e-mail: tomaszwalczewski@o2.pl lub na Facebooku
Grażyna Król – nr tel. 604450583
Ewa Stolarczyk 515084475

Wyjazd odbędzie sie 20 września 2015 roku. Godzina wyjazdu to: 5:00 z Kutna parking koło BGŻ , 5:15 Nowe, 5:20 z Kajewa stacja paliw Shell. Koszt wyjazdu to tylko 30 zł (wraz z ubezpieczeniem na czas przejazdu). Liczba miejsc ograniczona.

Możesz również polubić…