Zapraszam do wzięcia udziału w wyjeździe na Polagrę – Premiery 2016

Polagra

Krośniewicki radny Tomasz Walczewski zaprasza do wzięcia udziału w wyjeździe na Polagrę-Premiery 2016 – największą w Polsce wystawę rolniczą w okresie zimowym. Wyjazd do Poznania radny organizuje już po raz piąty , impreza za każdym razem cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców całego powiatu. Wyjazd w sobotę, 23 stycznia.
Na targach prezentowane będą zarówno maszyny oraz urządzenia rolnicze, jak i maszyny do hodowli, a także najokazalsze zwierzęta hodowlane, ale przede wszystkim to, na co wszyscy czekali przez ostatnie dwa lata, czyli premiery największych, niezawodnych, najwydajniejszych, najnowszych i najlepszych maszyn rolniczych.

Wszyscy chętni będą mogli zapoznać się z ofertą wystawców, którzy zaprezentują najnowocześniejsze maszyny i urządzenia, największe traktory, kombajny oraz inne maszyny rolnicze. Zaprezentuje się ponad 200 światowych nowości, będzie można zobaczyć prawie 2 tys. modeli maszyn urządzeń dla rolników.
Swoją ofertę przedstawią firmy z Austrii, Danii, Hiszpanii, Holandii, Niemiec, Polski, Słowenii, Ukrainy, Wielkiej Brytanii, Węgier i Włoch. Ekspozycję wzbogacą liczne wydarzenia – fora i debaty tematyczne, konkursy oraz spotkania młodych rolników.
Wyjazd autokarem 23 stycznia o godz. 6:30 z Kutna (parking BGŻ) oraz o 7.00 z Kajewa (parking Shell).
– Koszty wyjazdu są minimalne mówi Tomasz Walczewski. -. Wyjazd razem z biletem wstępu na targi, to tylko 25 zł
Szczegółowych informacji udziela i zapisy przyjmuje Tomasz Walczewski pod adresem mailowym: tomaszwalczewski@o2.pl lub na profilu FB organizatora (temat Polagra)
Szczegółowych informacji udzielają i zapisy przyjmują:
Mariola Łukomska
Magdalena Kucharska
Grażyna Król – nr tel. 604450583
Ewa Stolarczyk 515084475

Polagra 1

Możesz również polubić…